SYSTEM ADMINISTRACJI SZKOŁĄ - Zasady Prywatnosci

 

Polityka prywatności firmy SchoolEmpower Polska

 

Gromadzone dane

Dane zbierane podczas rejestracji: 
Do poprawnego zakończenia procesu rejestracji konieczne jest podanie następujących danych: adres e-mail, imię, nazwisko, adres firmy, nr telefonu, hasło.

Dane zbierane automatycznie 
Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

 

Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z nami 
Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, itp.

Wykorzystywanie gromadzonych danych

W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali lub udostępniali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.

 

Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego systemu. Rejestracja jest konieczna, aby móc korzystać z Systemu.

 

Dane zbierane podczas transakcji zakupu będą wykorzystane tylko i wyłącznie w celu realizacji transakcji. Twoje dane mogą w tym celu być przekazane firmie obsługującej transakcje płatnicze w celu np. obciążenia Twojej karty kredytowej. Firma ta nie będzie wykorzystywać tych danych w żadnym innym celu. Podanie tych danych jest obowiązkowe jeżeli chcesz dokonać zakupu.

 

Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, Twoje dane zostaną wykorzystane w celu wysłania Ci naszego Newslettera. Możliwość zapisania się do newslettera znajduje się w postaci checkbox'a podczas procesu rejestracji Konta.

 

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

 

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym Biurem Obsługi Klienta będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

 

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

 

W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

 

 

Komunikacja

Zakładając konto w Systemie kontakt z Użytkownikiem możliwy jest na 2 sposoby:

  1. Poprzez e-mail
  2. Telefonicznie

Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, będziesz od nas otrzymywać drogą emailową nasz Newsletter. 

Zmiana danych

Jeżeli Twoje dane personalne lub dane firmy ulegną zmianie, możesz je zaktualizować w zakładce "Ustawienia Konta" lub powiadomić nas o takiej zmianie telefonicznie, listownie na adres siedziby firmy lub mailowo na adres info@schoolempower.pl

Wykorzystanie ciasteczek ("cookies")

Pliki Cookies, które są przez nas wysyłane nie pobierają żadnych danych personalnych użytkownika, dopóki nie stanie się on zarejestrowanym klientem SchoolEmpower. 

Zabezpieczenie danych osobowych

Nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich. 

Zmiany naszej polityki prywatności.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie. 

Kontakt

Dane firmy gromadzącej dane z formularzy na stronach Serwisu www.schoolempower.pl: SchoolEmpower Polska Irena Kniaź ul Cyprysowa 6, Warszawa nr NIP 113-05-12-041, nr Regon 146406074. W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z formularza kontaktowego na stronie /kontakt/ lub pisząc bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta na adres info@schoolempower.pl